Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investiční výhled 2008

Rok 2008 jsme začali opět sérií seminářů na téma Investiční výhled. Tento seminář se uskutečnil 27. března 2008 v Brně a následně také 24. dubna 2008 v Praze v golfovém klubu Erpet. První část se zabývala „Aktuálním investičním výhledem“ na následující turbulentní období a posluchači zajímavost tohoto tématu potvrdili řadou dotazů, na které dostali odpovědi jednak od Ing. Vojtěcha Obůrky, ale také od jednatele společnosti pana Ing. Bielika. Druhá část semináře byla pro minulý úspěch věnována tématu „Vaše penze začíná již dnes!“, ve které Bc. Ondřej Daněk poukázal na aktuální problém s privátní penzí a bylo představeno řešení ze strany MONECO.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Pouze pro zkušené
Po snížení zákonné minimální investice v roce 2016 se v ČR zvedl zájem o fondy kvalifikovaných investorů. Nyní mají úplnou volnost ve složení portfolia a lze je tak doporučit jen zkušeným investorům.

Exotická ETF a jejich rizika
ETF jsou stále populárnějším produktem. Část z nich se ale již od „původního záměru“ vzdálila a stále větší počet inverzních a pákových ETF může značit problém.

Dividendy jsou důležité
Každý akciový index má vyšší výkonnost v dividendové než cenové verzi díky efektu reinvestování dividend. Ten je podstatně silnější u indexů pro Austrálii a Evropu než pro Japonsko a USA.

MONECO Financial Training

Liquidity Risk Management - Supervisory Requirements and Industry Practice
Termín konání: 15. - 16. 10. 2018

Interest Rate Risk in the Banking Book
Termín konání: 18. - 19. 10. 2018

Risk-Based Investment Strategies: Smart Beta, Robust Risk Parity and Risk Budgeting
Termín konání: 25. - 26. 10. 2018

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2018 MONECO | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt