Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investiční semináře – Aktuální semináře

Společnost MONECO, spol. s r.o. pořádá v nepravidelných intervalech v Brně a v Praze investiční semináře o aktuálním dění, výhledech a zajímavých produktech z oblasti investic v tuzemsku i z celého světa. V celé řadě případů na semináři přednášejí také zástupci významných světových bank či investičních společností, a to jak zástupci tuzemští, tak i ze zahraničí. V tomto případě je vždy zajištěn překlad do českého jazyka. V této činnosti má MONECO, spol. s r.o. již několikaletou tradici, o čemž se můžete přesvědčit v sekci Proběhlé investiční semináře.

V současné době není přesné datum nejbližšího investičního semináře stanovené. Chcete-li být včas informováni o tématu, termínu a místě konání nejbližšího investičního semináře, nechejte si poslat zprávu e-mailem.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Jak je to s těmi ETF?
Stále rostoucí popularita ETF, která je čím dál více patrná i v ČR, přirozeně znamená, že se o tomto tématu stále častěji diskutuje. Střetávají se názory zastánců stock pickingu se zastánci indexového investování.

Svérázné Dluhopisy Republiky
Ministerstvo financí nedávno s poměrně velkou slávou představilo nové „spořící“ dluhopisy s tím, že emise ponese vznosný název Dluhopisy Republiky.

Exotická ETF a jejich rizika
ETF jsou stále populárnějším produktem. Část z nich se ale již od „původního záměru“ vzdálila a stále větší počet inverzních a pákových ETF může značit problém.

MONECO Financial Training

Bank Capital Management - Capital Planning, Fund Transfer Pricing and RAROC
Termín konání: 3. - 5. 11. 2020

Interest Rate Products - Mechanics, Pricing and Applications
Termín konání: 23. - 24. 11. 2020

Interest Rate Risk Hedging Workshop
Termín konání: 25. - 26. 11. 2020

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2020 MONECO LTD | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt