Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investiční semináře – Aktuální semináře

Společnost MONECO, spol. s r.o. pořádá v nepravidelných intervalech v Brně a v Praze investiční semináře o aktuálním dění, výhledech a zajímavých produktech z oblasti investic v tuzemsku i z celého světa. V celé řadě případů na semináři přednášejí také zástupci významných světových bank či investičních společností, a to jak zástupci tuzemští, tak i ze zahraničí. V tomto případě je vždy zajištěn překlad do českého jazyka. V této činnosti má MONECO, spol. s r.o. již několikaletou tradici, o čemž se můžete přesvědčit v sekci Proběhlé investiční semináře.

V současné době není přesné datum nejbližšího investičního semináře stanovené. Chcete-li být včas informováni o tématu, termínu a místě konání nejbližšího investičního semináře, nechejte si poslat zprávu e-mailem.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Pouze pro zkušené
Po snížení zákonné minimální investice v roce 2016 se v ČR zvedl zájem o fondy kvalifikovaných investorů. Nyní mají úplnou volnost ve složení portfolia a lze je tak doporučit jen zkušeným investorům.

Exotická ETF a jejich rizika
ETF jsou stále populárnějším produktem. Část z nich se ale již od „původního záměru“ vzdálila a stále větší počet inverzních a pákových ETF může značit problém.

Dividendy jsou důležité
Každý akciový index má vyšší výkonnost v dividendové než cenové verzi díky efektu reinvestování dividend. Ten je podstatně silnější u indexů pro Austrálii a Evropu než pro Japonsko a USA.

MONECO Financial Training

Liquidity Risk Management - Supervisory Requirements and Industry Practice
Termín konání: 15. - 16. 10. 2018

Interest Rate Risk in the Banking Book
Termín konání: 18. - 19. 10. 2018

Risk-Based Investment Strategies: Smart Beta, Robust Risk Parity and Risk Budgeting
Termín konání: 25. - 26. 10. 2018

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2018 MONECO | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt