Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Globální investiční šance 2005 (duben 2005)

Rok 2005 jsme zahájili sérií tradičních investičních seminářů během prvních dnů přicházejícího jara. Opět jsme začali v Brně, a to 7. dubna 2005 v hotelu Continental, a posléze 13. dubna 2005 v pražském golfovém centru Erpet. Tentokrát byli partnery akce zástupci renomované banky Commerzbank AG, pobočka Praha. Aktuální téma „Asie, komodity a inflace“ byla dopodrobna rozebráno panem Ing. Igorem Bielikem, ředitelem společnosti Moneco. Následnou přednášku „Dolar, euro nebo česká koruna?“ prezentoval pan Ing. Milan Šmíd ze společnosti Moneco. Po kratičké přestávce na občerstvení se ujali slova naši partneři z Commerzbank. Pan Ing. Tomáš Končický, ředitel oddělení privátních klientů a Ing. Aleš Jelínek, specialista na cenné papíry. Jejich přednáška „Moderní investiční nástroje“ byla zajisté tahounem pro více agresivní investory.

Vzhledem k enormnímu zájmu pražských investorů o předešlý seminář jsme 27. dubna 2005 seminář zopakovali. Témata akce byla stejná, pouze druhá část byla okořeněna o přednášky pana Ing. Lukáše Veleckého a pana Ing. Davida Urbánka ze společnosti Moneco. Jejich příspěvky se týkaly zajímavých produktů z oblasti otevřených podílových fondů, které jsou dostupné v České republice. Především se jednalo o fondy zaměřené na nemovitostní segment, rozvíjející se trhy a fondy tzv. absolutní návratnosti.

MONECO - aktuality

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Nové termíny seminářů
Témata nad aktuálním děním na kapitálových trzích.

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Jak se povedl MiFID II?
MiFID II se nezadržitelně blíží konečně i k nám. Co všechno se změní pro investiční zprostředkovatele? Odpovědi je třeba hledat hlavně v doprovodných národních změnách a ne v MiFIDu samotném.

Temné“ stránky ETP
ETP, nebo chcete-li ETF, jsou čím dál větším počtem investorů preferována před podílovými fondy. Ačkoliv jsou ETP výborný produkt, mají i ona svá, možná trochu skrytá rizika.

Globální strategická a taktická alokace aktiv
Co je strategická a taktická alokace portfolia a co má společného s diverzifikací?

MONECO Financial Training

Financial Risk Management - Methods, Tools, Principles and Regulation
Termín konání: 3. - 5. 9. 2018

Liquidity Risk Management - Supervisory Requirements and Industry Practice
Termín konání: 15. - 16. 10. 2018

Interest Rate Risk in the Banking Book
Termín konání: 18. - 19. 10. 2018

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2018 MONECO | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt