Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investiční strategie 2002

Další z tradičních seminářů pořádala společnosti MONECO 14.února 2002 v hotelu Mövenpick. Ing. Petr Šimčák ze společnosti MONECO vysvětloval posluchačům, kterých se v sále sešlo více než sto, správný postup při sestavování portfolia. O problematice garantovaných fondů pak přednášel Ing. Jiří Zelinka se společnosti HSBC. Vzácným zahraničním hostem semináře, který přicestoval z Francie, byl pan Christophe Belhomme, produktový manažer společnosti BNP Paribas, jenž vysvětloval princip investování do balancovaných fondů. Přednáškový cyklus pak zakončil ředitel společnosti Ing. Igor Bielik výhledy pro globální finanční trhy.

Za účast na semináři všem děkujeme a těšíme se na další setkání.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Pouze pro zkušené
Po snížení zákonné minimální investice v roce 2016 se v ČR zvedl zájem o fondy kvalifikovaných investorů. Nyní mají úplnou volnost ve složení portfolia a lze je tak doporučit jen zkušeným investorům.

Exotická ETF a jejich rizika
ETF jsou stále populárnějším produktem. Část z nich se ale již od „původního záměru“ vzdálila a stále větší počet inverzních a pákových ETF může značit problém.

Dividendy jsou důležité
Každý akciový index má vyšší výkonnost v dividendové než cenové verzi díky efektu reinvestování dividend. Ten je podstatně silnější u indexů pro Austrálii a Evropu než pro Japonsko a USA.

MONECO Financial Training

Liquidity Risk Management - Supervisory Requirements and Industry Practice
Termín konání: 15. - 16. 10. 2018

Interest Rate Risk in the Banking Book
Termín konání: 18. - 19. 10. 2018

Risk-Based Investment Strategies: Smart Beta, Robust Risk Parity and Risk Budgeting
Termín konání: 25. - 26. 10. 2018

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2018 MONECO | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt