Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investiční strategie 2007

Rok 2007 jsme zahájili sérií tradičních investičních seminářů. Opět jsme začali v Brně, a to 21. února 2007 v hotelu Continental, a posléze 1. března 2007 v pražském golfovém centru Erpet. Aktuální téma „Výhled na trhy Asie, USA a Evropy“ bylo dopodrobna rozebráno panem Ing. Igorem Bielikem, ředitelem společnosti Moneco. Následnou přednášku „Nemovitosti jako investice pro důchod?“ prezentoval odborný redaktor časopisu FOND SHOP pan Ing. Roman Stuchlík ze společnosti Moneco. Po krátké přestávce na občerstvení se ujal slova vedoucí úseku poradenství a zprostředkování Ing. Lukáš Velecký a majetkový poradce Bc. Ondřej Daněk, kteří okořenili seminář představením investičních specialit v ČR. Především se jednalo o fondy zaměřené na nemovitostní segment, rozvíjející se trhy a fondy zajištěné do CZK.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Pouze pro zkušené
Po snížení zákonné minimální investice v roce 2016 se v ČR zvedl zájem o fondy kvalifikovaných investorů. Nyní mají úplnou volnost ve složení portfolia a lze je tak doporučit jen zkušeným investorům.

Exotická ETF a jejich rizika
ETF jsou stále populárnějším produktem. Část z nich se ale již od „původního záměru“ vzdálila a stále větší počet inverzních a pákových ETF může značit problém.

Dividendy jsou důležité
Každý akciový index má vyšší výkonnost v dividendové než cenové verzi díky efektu reinvestování dividend. Ten je podstatně silnější u indexů pro Austrálii a Evropu než pro Japonsko a USA.

MONECO Financial Training

Liquidity Risk Management - Supervisory Requirements and Industry Practice
Termín konání: 15. - 16. 10. 2018

Interest Rate Risk in the Banking Book
Termín konání: 18. - 19. 10. 2018

Risk-Based Investment Strategies: Smart Beta, Robust Risk Parity and Risk Budgeting
Termín konání: 25. - 26. 10. 2018

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2018 MONECO | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt