Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investice a finanční poradenství

Hlavním cílem společnosti MONECO v roli nezávislého finančního poradce je dlouhodobý partnerský vztah se zákazníky, plně orientovaný na optimální využití příležitostí, které nabízí globální investiční strategie, při maximálním možném omezení souvisejících rizik. Jeho podstatou je snaha o dosažení očekávaných výnosů na definovaném investičním horizontu, s prioritou co nejvyšší možné ochrany investice zákazníka. V této činnosti využíváme našich dlouholetých kvalifikovaných znalostí a zkušeností, prostřednictvím kterých se snažíme realizovat společně s našimi zákazníky jejich cíle již od roku 1995. Naše zákazníky a jejich investice jsme úspěšně provedli krizemi a tržními turbulencemi několika posledních let (Asijská krize, Jihoamerická krize, Technologická bublina, Americká hypoteční krize a na ni navazující Finanční krize). Mnozí z našich zákazníků s námi spolupracují již déle než 10 let.

Co od nás můžete očekávat?

Dobře si uvědomujeme, že mnohé investiční produkty a cenné papíry mají někdy složitější netransparentní struktury a na jejich analýzu a sledování nemusí mít člověk dostatek času, potřebné informace, znalosti či zkušenosti. Proto v rámci služby finančního poradenství, kde se zaměřujeme hlavně na oblast investic, našim zákazníkům nabízíme využití vlastního analytického výzkumu cenných papírů a kapitálových trhů. O našich kompetencích svědčí i skutečnost, že vydáváme již od roku 1997 prestižní odborný časopis ze světa investic FOND SHOP a pořádáme oblíbené semináře o investování. Každý náš zákazník může počítat s profesionálním a individuálním přístupem k jeho aktuální finanční situaci, maximální možnou odbornou péčí a servisem.

Služby v oblasti investic a finančního poradenství

DAP

Pro zákazníky, kteří chtějí dlouhodobou pravidelnou péči o finanční majetek, je tu unikátní služba DAP - Dimenzionální aktivní poradenství. Unikátní je v tom, že se jedná o v tuzemsku zatím netradiční model placeného finančního poradenství bez jakéhokoli konfliktu zájmů, který je velmi osvědčený ve vyspělých, především anglosaských zemích.

SHOP

Máme tu však řešení i pro toho, kdo požaduje pouze jednorázové finanční poradenství, pravidelné měsíční investice či analýzu svého stávajícího investičního portfolia, případně zprostředkování investic. Služba SHOP je tu právě pro pokrytí potřeb zákazníků, kteří mají zájem jednorázově řešit aktuální finanční situaci.

Proč využít právě našich služeb?

Proč se z celé řady finančních poradců na tuzemském trhu rozhodnout právě pro naši společnost? Naší konkurenční výhodu spatřujeme v následujících rysech, kterými by se dala charakterizovat naše poradenská služba:

  • Odbornost
  • Nezávislost
  • Absence konfliktu zájmů
  • Individuální profesionální přístup
  • Motivace na dosažení cíle
  • Diskrétnost
  • Bezpečnost

Hledáte odpovědi na jiné otázky z oblasti investic?

Jaká je pro Vás nejvhodnější investiční strategie? Pošlete nám svůj investiční profil.
Nevíte jak nebo proč jej vyplnit? Čtěte článek: Proč a jak vyplnit investiční profil.
Nejste si jisti, zda je Vaše současná investice optimální? Využijte našeho Investičního auditu.
Jak si vybudovat osobní penzi - Nechejte si spočítat, jak jste na tom s penzí Vy. Čtěte článek: Jak efektivně investovat na důchod?
Chcete investovat na kapitálových trzích sami bez naší přímé asistence? Přečtěte si vybrané zajímavé články.
Některé naše články a komentáře máte možnost přečíst také v tisku.

“Cíl bez plánu je pouze přáním”

Antoine de Saint-Exupéry

Investiční služby společnosti MONECO, spol. s r.o. jsou regulovány ČNB.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Co čekat od zlata?
Malé zapojení zlata dokáže dobře diverzifikovat portfolio, zejména po přepočtu do koruny. Klíčový drahý kov však bez varování střídá dlouhé etapy výrazného investičního úspěchu a neúspěchu.

Spekulativní hypotéky
Poptávka Čechů po hypotečních úvěrech zaznamenala letos navzdory koronakrizi nové rekordy. Poslední dobou však má spíše spekulativní charakter, což zvyšuje rizika hypoték do budoucna.

Co byste měli sledovat u ETF
ETF jsou čím dál tím populárnější investiční nástroj i v ČR. Jenže řada investorů si neuvědomuje, jak složité je vybrat to správné ETF do portfolia

MONECO Financial Training

Interest Rate Products - Mechanics, Pricing and Applications
Termín konání: 4. - 5. 10. 2021

Interest Rate Risk Hedging Workshop
Termín konání: 6. - 7. 10. 2021

Responsible Investing: How to get it right?
Termín konání: 14. - 15. 10. 2021

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2021 MONECO LTD | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt