Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Rodina produktů MetaStock

MetaStock je výkonný nástroj určený na analýzu akcií, dluhopisů, komodit, futures, indexů, fondů nebo opcí. Software Vám poskytne více informací pro provádění správných investičních rozhodnutí. Můžete s ním generovat své vlastní nákupní a prodejní signály a prověřovat investiční strategie pomocí exaktních simulací. MetaStock poskytuje množství užitečných nástrojů, které pomohou vytvořit grafy dle Vašich potřeb.


MetaStock pro Windows 95/98/NT

MetaStock End-of-Day je nejlepším řešením pro střední investory. Kromě standardních součástí, jako jsou inteligentní grafy, grafické rozmístění, šablony, indikátory, liniové studie, uživatelské indikátory, system tester a analýza opcí, tato verze dále přináší všestranný nástroj nazvaný Expert Advisor. Expert Advisor poskytuje informace o tom, jak různí investiční odborníci analyzují libovolnou časovou řadu pomocí automatizovaných systémů. Tato verze je plně 32-bitová a je oficiálně certifikována, jako "Microsoft-certified compatibility". Současné verze systému MetaStock má více než 70.000 uživatelů na celém světě.


 MetaStock Professional pro eSignal

MetaStock Professional pro eSignal je určen pro profesionální obchodníky. Jedná se o systém na technickou analýzu s možností jejího použití v reálném čase. Software je plně 32 bitová aplikace, který pracuje pod Windows 95/98/NT. Pomocí software MetaStock Professional mohou obchodníci vytvářet, testovat, optimalizovat a plně automatizovat rozsáhlé obchodní systémy. Systém nabízí svým uživatelům všechny vynikající vlastnosti software MetaStock, jako jsou důmyslný charting, kompletní sadu indikátorů, výkonné vyhledávání, rady investičních expertů a další zajímavé funkce. Tato verze MetaStock podporuje BMI a všechny datové zdroje Signal (satelit, kabelová televize a Internet - Signal Online).


DataManager Lite

Program DataManager Lite slouží k aktualizaci historických databází software MetaStock. Umožňuje přímý zápis do datové struktury bez nutnosti použití software DownLoader. DataManager Lite plně nahrazuje předchozí aktualizační software, jako například MetaLink nebo další nástroje. Jako zdroj dat využívá kursových lístků, které přímo poskytuje tuzemský kapitálový trh. DataManager Lite je plně kompatibilní se software MetaStock - především s datovými strukturami MetaStock 6.52. Vstupní formáty dat jsou přizpůsobeny kurzovním lístkům českého kapitálového trhu tak, jak je BCPP nebo RMS produkují (soubory FTrrmmdd.dbf atd.).

MONECO - aktuality

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Nové termíny seminářů
Témata nad aktuálním děním na kapitálových trzích.

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Jak se povedl MiFID II?
MiFID II se nezadržitelně blíží konečně i k nám. Co všechno se změní pro investiční zprostředkovatele? Odpovědi je třeba hledat hlavně v doprovodných národních změnách a ne v MiFIDu samotném.

Temné“ stránky ETP
ETP, nebo chcete-li ETF, jsou čím dál větším počtem investorů preferována před podílovými fondy. Ačkoliv jsou ETP výborný produkt, mají i ona svá, možná trochu skrytá rizika.

Globální strategická a taktická alokace aktiv
Co je strategická a taktická alokace portfolia a co má společného s diverzifikací?

MONECO Financial Training

Interest Rate Risk in the Banking Book
Termín konání: 19. - 20. 3. 2018

Mergers & Acquisitions and Leveraged Buyouts Modelling Workshop
Termín konání: 19. - 20. 3. 2018

Bracing for Impact of IFRS 9: Impairment Principles, ECL Framework and Requirements
Termín konání: 20. - 21. 3. 2018

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2018 MONECO | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt