Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

MB Risk Management - Universal Add-ins

MB Risk Management

Systém MBRM Universal Add-in představuje velmi nenáročné a otevřené řešení, které je navíc maximálně modulární a obsahuje velké množství analytik a funkcí. Software je používán manažery finančních rizik, portfolio manažery, bankovními dealery, pracovníky back-office, auditory a dalšími pracovníky z finančních institucí. Více informací ...

Software MBRM nabízí:

Velmi komplexní pokrytí celé škály finančních produktů od dluhopisů přes úrokové a měnové swapy až ke složitým strukturovaným produktům.

Vysoce flexibilní a otevřené řešení, které nabízí nepřebernou řadu analytických možností. Vyšší rychlost vývoje jednotlivých aplikací. Přídavné funkce slouží jako tzv. "stavební kameny", které jsou připraveny k okamžitému použití.

Použití funkčního, otevřeného a cenově nenáročného software umožňuje redukovat množství nákladů vydaných na případný celkový vývoj a následnou podporu vlastních aplikací.

Snížení pravděpodobnosti výskytu chybných výpočtů. Software MBRM má více než 30 tisíc uživatelů po celém světě (!!!), což zaručuje jeho průběžné prověřování a testování.

Bezproblémové zavedení systému. Pro uživatele je přechod na nový systém, který je integrován do stávajícího řešení, dle našich dlouholetých zkušeností zcela bez problémů.


Další informace: Leoš Gromeš, MONECO, (+420 541 241 551).

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Jak je to s těmi ETF?
Stále rostoucí popularita ETF, která je čím dál více patrná i v ČR, přirozeně znamená, že se o tomto tématu stále častěji diskutuje. Střetávají se názory zastánců stock pickingu se zastánci indexového investování.

Svérázné Dluhopisy Republiky
Ministerstvo financí nedávno s poměrně velkou slávou představilo nové „spořící“ dluhopisy s tím, že emise ponese vznosný název Dluhopisy Republiky.

Exotická ETF a jejich rizika
ETF jsou stále populárnějším produktem. Část z nich se ale již od „původního záměru“ vzdálila a stále větší počet inverzních a pákových ETF může značit problém.

MONECO Financial Training

Bank Capital Management - Capital Planning, Fund Transfer Pricing and RAROC
Termín konání: 6 studijních bloků od 3. do 12. března 2021

The Basel Framework
Termín konání: 16. - 18. 3. 2021

Reform of Interest Rate Benchmarks: Transition to a World without IBORs
Termín konání: 22. - 23. 3. 2021

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2021 MONECO LTD | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt