Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

MB Risk Management - Universal Add-ins

MB Risk Management

Systém MBRM Universal Add-in představuje velmi nenáročné a otevřené řešení, které je navíc maximálně modulární a obsahuje velké množství analytik a funkcí. Software je používán manažery finančních rizik, portfolio manažery, bankovními dealery, pracovníky back-office, auditory a dalšími pracovníky z finančních institucí. Více informací ...

Software MBRM nabízí:

Velmi komplexní pokrytí celé škály finančních produktů od dluhopisů přes úrokové a měnové swapy až ke složitým strukturovaným produktům.

Vysoce flexibilní a otevřené řešení, které nabízí nepřebernou řadu analytických možností. Vyšší rychlost vývoje jednotlivých aplikací. Přídavné funkce slouží jako tzv. "stavební kameny", které jsou připraveny k okamžitému použití.

Použití funkčního, otevřeného a cenově nenáročného software umožňuje redukovat množství nákladů vydaných na případný celkový vývoj a následnou podporu vlastních aplikací.

Snížení pravděpodobnosti výskytu chybných výpočtů. Software MBRM má více než 30 tisíc uživatelů po celém světě (!!!), což zaručuje jeho průběžné prověřování a testování.

Bezproblémové zavedení systému. Pro uživatele je přechod na nový systém, který je integrován do stávajícího řešení, dle našich dlouholetých zkušeností zcela bez problémů.


Další informace: Leoš Gromeš, MONECO, (+420 541 241 551).

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Co čekat od zlata?
Malé zapojení zlata dokáže dobře diverzifikovat portfolio, zejména po přepočtu do koruny. Klíčový drahý kov však bez varování střídá dlouhé etapy výrazného investičního úspěchu a neúspěchu.

Spekulativní hypotéky
Poptávka Čechů po hypotečních úvěrech zaznamenala letos navzdory koronakrizi nové rekordy. Poslední dobou však má spíše spekulativní charakter, což zvyšuje rizika hypoték do budoucna.

Co byste měli sledovat u ETF
ETF jsou čím dál tím populárnější investiční nástroj i v ČR. Jenže řada investorů si neuvědomuje, jak složité je vybrat to správné ETF do portfolia

MONECO Financial Training

Interest Rate Products - Mechanics, Pricing and Applications
Termín konání: 4. - 5. 10. 2021

Interest Rate Risk Hedging Workshop
Termín konání: 6. - 7. 10. 2021

Responsible Investing: How to get it right?
Termín konání: 14. - 15. 10. 2021

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2021 MONECO LTD | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt