Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

DAP - Dimenzionální aktivní poradenství

Nezávislé investiční poradenství, které Vám přináší skutečnou hodnotu

DAP je individuální a dlouhodobá investiční poradenská služba, jejímž cílem je doporučení a udržení optimální investiční strategie. Již o roku 1995 úspěšně nabízíme nezávislé a individualizované investiční poradenství prostřednictvím nejlepších investičních instrumentů a cenných papírů. Služba DAP nabízí pro každý typ investora individuální a komplexní řešení jeho investičních potřeb, protože pokrývá globální trhy akcií, dluhopisů, peněžního trhu, nemovitostí či alternativních investic. Její základ tvoří vlastní analytický výzkum kapitálových trhů a cenných papírů.

dap

Hlavní rysy a filozofie našeho přístupu k poradenské službě DAP

Tradice investičního poradenství

Naše společnost působí na tuzemském trhu již od roku 1993 a patří mezi průkopníky nezávislého, individualizovaného investičního poradenství v ČR. Našich profesionálních služeb v oblasti investičního poradenství spokojeně využívají jak fyzické, tak právnické osoby již od roku 1995.

Individuální přístup

Společně s e zákazníkem jasně definujeme jeho strategické investiční cíle a potenciální rizika investice a na základě informací získaných při osobním pohovoru doporučíme optimální investiční strategii.

Dlouhodobý partnerský vztah se zákazníky

Zákazníkům jsme kdykoli k dispozici pro osobní konzultace. Naší snahou je vybudování dlouhodobého partnerského vztahu při zachování maximální diskrétnosti. Naše spolupráce se zákazníkem nekončí po realizaci investice. Protože zhodnocování finančního majetku je proces, u něhož hrají významnou roli všechny jeho komponenty, zákazníkovi je dlouhodobě poskytován pravidelný nadstandardní servis týkající se všech jeho investičních záležitostí v souladu s jeho aktuálními potřebami a trendy na kapitálových trzích.

Nezávislost

Nezávislost by podle našeho názoru měla být jedním z nejdůležitějších atributů investiční poradenské služby. Jako jedni z mála nabízíme skutečně nezávislé investiční poradenství, bez jakéhokoli konfliktu zájmů, skrytých poplatků, vedlejších provizí a bez využívání nevhodných, nákladově neefektivních nástrojů.

Odbornost

Díky dlouholetým zkušenostem a kvalitnímu analytickému (časopis FOND SHOP) zázemí jsme schopni navrhnout skutečně profesionální a odborné řešení zákazníkovi současné situace. Aplikace moderní teorie portfolia.

Náklady

Díky využití levných a nákladově transparentních investičních nástrojů (především Exchange Traded Funds - ETF) jsme zákazníkovi schopni pomoci významně snížit mnohdy skryté náklady jeho investičního portfolia.

Motivace

Naše poplatková politika je založena pouze na odměnách, odvíjejících se od hodnoty investičního portfolia. V rámci této služby nemáme žádné další provize od jakéhokoli jiného subjektu (investiční společnost, obchodník s cennými papíry, provize z vlastních produktů...), proto je naší jedinou motivací dlouhodobě pozitivní vývoj zákazníkova majetku.

Reporting

Každý měsíc od nás zákazník obdrží detailní informace a komentáře o současném vývoji na kapitálových trzích, včetně podrobného aktuálního stavu a dosaženého vývoje jeho investice.

Bezpečnost

Za všech okolností má pouze zákazník dispoziční práva ke všem svým běžným a majetkovým účtům, naše společnost nikdy nepřichází do přímého kontaktu s majetkem svých zákazníků.
Veškeré Vaše případné dotazy k této unikátní službě Vám rádi sdělíme na osobní schůzce.

DAP - investiční poradenství krok za krokem

dap krok za krokem

Zdá se Vám služba DAP zajímavá a chtěli byste se dozvědět více?

Potom nás tedy kontaktujte na některém z kontaktů a domluvte si schůzku s poradcem v Praze, Brně, případně na jiném místě.

Nebo máte zájem přímo o konzultaci stávajících investic?

Ujasněte si a popište Vaše investiční představy a cíle - Investiční rizikový profil. Chcete-li, můžete nám je zaslat (viz investiční rizikový profil a článek Proč a jak vyplnit investiční rizikový profil) a poradce naší společnosti Vás již bude kontaktovat s naší nabídkou.

podane ruce

Investiční služby společnosti MONECO, spol. s r.o. jsou regulovány Českou národní bankou.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Lesk a bída tematických fondů
Tematické fondy dávají investorům šanci dosahovat nadprůměrné výkonnosti díky zachycení významných socioekonomických nebo environmentálních trendů.

Jak fungují inflačně vázané dluhopisy?
Inflačně vázané dluhopisy se nejen v USA dostaly v tomto roce do popředí s tím, jak rostla inflační očekávání. Jak ale vlastně takovéto dluhopisy fungují?

Co byste měli sledovat u ETF
ETF jsou čím dál tím populárnější investiční nástroj i v ČR. Jenže řada investorů si neuvědomuje, jak složité je vybrat to správné ETF do portfolia

MONECO Financial Training

Bank Capital Management - Capital Planning, Fund Transfer Pricing and RAROC
Termín konání: 25. - 27. 10. 2022 a 2. - 4. 11. 2022

Interest Rate Risk in the Banking Book
Termín konání: 17. - 18. 10. 2022

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2022 MONECO,spol. s r. o. | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt