Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investiční semináře – Aktuální semináře

Společnost MONECO, spol. s r.o. pořádá v nepravidelných intervalech v Brně a v Praze investiční semináře o aktuálním dění, výhledech a zajímavých produktech z oblasti investic v tuzemsku i z celého světa. V celé řadě případů na semináři přednášejí také zástupci významných světových bank či investičních společností, a to jak zástupci tuzemští, tak i ze zahraničí. V tomto případě je vždy zajištěn překlad do českého jazyka. V této činnosti má MONECO, spol. s r.o. již několikaletou tradici, o čemž se můžete přesvědčit v sekci Proběhlé investiční semináře.

V současné době není přesné datum nejbližšího investičního semináře stanovené. Chcete-li být včas informováni o tématu, termínu a místě konání nejbližšího investičního semináře, nechejte si poslat zprávu e-mailem.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Lesk a bída tematických fondů
Tematické fondy dávají investorům šanci dosahovat nadprůměrné výkonnosti díky zachycení významných socioekonomických nebo environmentálních trendů.

Jak fungují inflačně vázané dluhopisy?
Inflačně vázané dluhopisy se nejen v USA dostaly v tomto roce do popředí s tím, jak rostla inflační očekávání. Jak ale vlastně takovéto dluhopisy fungují?

Co byste měli sledovat u ETF
ETF jsou čím dál tím populárnější investiční nástroj i v ČR. Jenže řada investorů si neuvědomuje, jak složité je vybrat to správné ETF do portfolia

MONECO Financial Training

Bank Capital Management - Capital Planning, Fund Transfer Pricing and RAROC
Termín konání: 25. - 27. 10. 2022 a 2. - 4. 11. 2022

Interest Rate Risk in the Banking Book
Termín konání: 17. - 18. 10. 2022

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2022 MONECO,spol. s r. o. | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt