Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investiční strategie 2002

Další z tradičních seminářů pořádala společnosti MONECO 14.února 2002 v hotelu Mövenpick. Ing. Petr Šimčák ze společnosti MONECO vysvětloval posluchačům, kterých se v sále sešlo více než sto, správný postup při sestavování portfolia. O problematice garantovaných fondů pak přednášel Ing. Jiří Zelinka se společnosti HSBC. Vzácným zahraničním hostem semináře, který přicestoval z Francie, byl pan Christophe Belhomme, produktový manažer společnosti BNP Paribas, jenž vysvětloval princip investování do balancovaných fondů. Přednáškový cyklus pak zakončil ředitel společnosti Ing. Igor Bielik výhledy pro globální finanční trhy.

Za účast na semináři všem děkujeme a těšíme se na další setkání.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Lesk a bída tematických fondů
Tematické fondy dávají investorům šanci dosahovat nadprůměrné výkonnosti díky zachycení významných socioekonomických nebo environmentálních trendů.

Jak fungují inflačně vázané dluhopisy?
Inflačně vázané dluhopisy se nejen v USA dostaly v tomto roce do popředí s tím, jak rostla inflační očekávání. Jak ale vlastně takovéto dluhopisy fungují?

Co byste měli sledovat u ETF
ETF jsou čím dál tím populárnější investiční nástroj i v ČR. Jenže řada investorů si neuvědomuje, jak složité je vybrat to správné ETF do portfolia

MONECO Financial Training

Bank Capital Management - Capital Planning, Fund Transfer Pricing and RAROC
Termín konání: 25. - 27. 10. 2022 a 2. - 4. 11. 2022

Interest Rate Risk in the Banking Book
Termín konání: 17. - 18. 10. 2022

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2022 MONECO,spol. s r. o. | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt