Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investiční strategie 2007

Rok 2007 jsme zahájili sérií tradičních investičních seminářů. Opět jsme začali v Brně, a to 21. února 2007 v hotelu Continental, a posléze 1. března 2007 v pražském golfovém centru Erpet. Aktuální téma „Výhled na trhy Asie, USA a Evropy“ bylo dopodrobna rozebráno panem Ing. Igorem Bielikem, ředitelem společnosti Moneco. Následnou přednášku „Nemovitosti jako investice pro důchod?“ prezentoval odborný redaktor časopisu FOND SHOP pan Ing. Roman Stuchlík ze společnosti Moneco. Po krátké přestávce na občerstvení se ujal slova vedoucí úseku poradenství a zprostředkování Ing. Lukáš Velecký a majetkový poradce Bc. Ondřej Daněk, kteří okořenili seminář představením investičních specialit v ČR. Především se jednalo o fondy zaměřené na nemovitostní segment, rozvíjející se trhy a fondy zajištěné do CZK.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Lesk a bída tematických fondů
Tematické fondy dávají investorům šanci dosahovat nadprůměrné výkonnosti díky zachycení významných socioekonomických nebo environmentálních trendů.

Jak fungují inflačně vázané dluhopisy?
Inflačně vázané dluhopisy se nejen v USA dostaly v tomto roce do popředí s tím, jak rostla inflační očekávání. Jak ale vlastně takovéto dluhopisy fungují?

Co byste měli sledovat u ETF
ETF jsou čím dál tím populárnější investiční nástroj i v ČR. Jenže řada investorů si neuvědomuje, jak složité je vybrat to správné ETF do portfolia

MONECO Financial Training

Bank Capital Management - Capital Planning, Fund Transfer Pricing and RAROC
Termín konání: 25. - 27. 10. 2022 a 2. - 4. 11. 2022

Interest Rate Risk in the Banking Book
Termín konání: 17. - 18. 10. 2022

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2022 MONECO,spol. s r. o. | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt