Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investiční výhled 2008

Rok 2008 jsme začali opět sérií seminářů na téma Investiční výhled. Tento seminář se uskutečnil 27. března 2008 v Brně a následně také 24. dubna 2008 v Praze v golfovém klubu Erpet. První část se zabývala „Aktuálním investičním výhledem“ na následující turbulentní období a posluchači zajímavost tohoto tématu potvrdili řadou dotazů, na které dostali odpovědi jednak od Ing. Vojtěcha Obůrky, ale také od jednatele společnosti pana Ing. Bielika. Druhá část semináře byla pro minulý úspěch věnována tématu „Vaše penze začíná již dnes!“, ve které Bc. Ondřej Daněk poukázal na aktuální problém s privátní penzí a bylo představeno řešení ze strany MONECO.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Lesk a bída tematických fondů
Tematické fondy dávají investorům šanci dosahovat nadprůměrné výkonnosti díky zachycení významných socioekonomických nebo environmentálních trendů.

Jak fungují inflačně vázané dluhopisy?
Inflačně vázané dluhopisy se nejen v USA dostaly v tomto roce do popředí s tím, jak rostla inflační očekávání. Jak ale vlastně takovéto dluhopisy fungují?

Co byste měli sledovat u ETF
ETF jsou čím dál tím populárnější investiční nástroj i v ČR. Jenže řada investorů si neuvědomuje, jak složité je vybrat to správné ETF do portfolia

MONECO Financial Training

Bank Capital Management - Capital Planning, Fund Transfer Pricing and RAROC
Termín konání: 25. - 27. 10. 2022 a 2. - 4. 11. 2022

Interest Rate Risk in the Banking Book
Termín konání: 17. - 18. 10. 2022

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2022 MONECO,spol. s r. o. | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt